9.7.17 מתכנסת קבוצת מאסטר מיינד למאמנים ומטפלים עם ג’ניפר פוני. כל שבועיים  |  29.6.17 מפגש מבוא ללא תשלום לקורס יחודי בנושא ימון למימוש זכויות רפואיות  |  10.7.17 פותח עופר מלמד סדנה מעשית "ליצור תפנית בניהול הזמן שלך, שיוביל ליותר חיבור ללב בעשייה ובעסקים"  |  06.17 הזדמנות חד פעמית: קורס N.L.P ב-67% הנחה מטעם מכללת תוצאות  |  29.6.17 אמנות השיווק והמכירות 2017 מבית מנטור אופיס עם עם גיל פרץ, ערן שטרן, לירון מור, אסף הנעמן הלל ודוד וטין  |  20.7.17 מכללת תוצאות פותח קורס מאמנים ב 70% הנחה!!  |  MY MOMENT - מתנות מקסימות שלא תמצא באף מקום אחר, ללכת עם החלומות שלכם  |  האזינו לראיון מעורר השראה שערכה ענת קלו לברון עם עופר מלמד  |  האזינו לראיון מעורר השראה שערכה ענת קלו לברון עם ליאור צורף  |  האזינו לראיון מעורר השראה שערכה ענת קלו לברון עם מתי סידס  |  האזינו לראיון מעורר השראה שערכה ענת קלו לברון עם חגית ביליה  |  האזינו לראיון מעורר השראה שערכה ענת קלו לברון עם קרן ליבוביץ  |  האזינו לראיון מעורר השראה שערכה ענת קלו לברון עם שרון כהן  |  האזינו לראיון מעורר השראה שערכה ענת קלו לברון עם בוגרי יוצאים לחיים בתוכניתה טוויסט בעלילה  |  האזינו לראיון מעורר השראה שערכה ענת קלו לברון עם רותם כרמי בתוכניתה טוויסט בעלילה  |  סוף סוף ניתן להזמין את המגזין השנתי המודפס של הקואצלטר לשנת 2015  |  מגזין קואצ’לטר למאמנים ההרשמה בעיצומה! כתבות, ראיונות ואינפורמציה  |    |  ביירון קייטי בראיון בלעדי למגזין קואצ’לטר הכנס עכשיו  |  מחפש/ת מאמן אישי? נשמח להתאים מאמן עבורך!  |  
אירועים מיוחדים באימון >>

הצטרף לתפוצת קואצ'לטר
דוא"ל *
שם
משפחה
טלפון


שתף בפייסבוק
ללכת עם החלומות שלך  / גינת רוגל

כשמצאתי את עצמי יושבת ובוכה באוטו על הריון שנאלצתי להפסיק, לא ידעתי שחיי עומדים להשתנות...
 
נולדתי בקיבוץ בדרום, למשפחה מקסימה ומבורכת: שני הורים וחמישה ילדים. הורי נהגו לאמץ למשפחתנו ילדים מפנימיות, ילדי חוץ, מתנדבים ובני גרעין שהיו בקיבוץ. כך שכל ילדותי הייתי מוקפת בילדים אחרים. ביתנו הקטן היה תמיד מקום התכנסות להמון אנשים ואורחים, והמה פעילות, בששון ושמחה.
בחגים נהגה אימי לפרוס מפה לבנה על השולחן ולמלא אותה בהמון מתנות קטנות של תשומת לב...
כך ראיתי את עצמי בעיני רוחי כשאגדל – מוקפת בהמון ילדים והמון מתנות.
 
התחתנו לפני כ-11 שנים. נישואינו מאושרים וכמו כל זוג שרוצה לממש את אהבתו, חיכינו בכליון עיניים להרחבת משפחתנו שהתעכבה והתעכבה.... והתעכבה...
  

 
 

"היא מדברת, ואני מרגישה איך אני מתמלאת בתקווה, איך כולי מתמלאת בכוחות חדשים ומחוזקים."

 
 

לאחר כשלוש שנים של ניסיונות להרות, הבנו שאנחנו צריכים לעשות מעשה ולפנות לעולם זר ולא ידוע, עולם טיפולי הפוריות. נפגשנו עם רופא מומחה לפוריות והתחלנו בתהליך.

 
הטיפול הראשון לא הצליח ולאחריו קרה לנו נס!
אחרי שלוש שנים של ציפייה, כמיהה להיות אמא, כמיהה לתינוק משלנו, נכנסתי להריון באופן ספונטני וללא התערבות חיצונית ולאחר תשעה חודשים נולדה לנו בתנו הבכורה, נסיכה אהובה, מתנה מדהימה מבורא עולם.
 
חשבנו שמהר מאוד נוכל להרחיב את הממלכה, וללדת לבתנו אח נוסף, אולם כאן נכונה לנו אכזבה גדולה.
מצאנו את עצמנו במסע מפרך ומייגע, מסע של טיפולי פוריות הנמשך כבר למעלה מ- 7 שנים, מתרוצצים בין רשימה בלתי נגמרת של בתי חולים: קפלן, הלל יפה, ברזילאי, לניאדו, תל השומר, אסותא וכגודל רשימת בתי החולים כך גם רשימת המטפלים השונים שנתנו את עצתם, תרמו ממקצועיותם, הפליאו בחוכמתם, הציעו שיטות שונות, אנרגיות ברוכות, מדיטציות, תטא הילינג, עיסויים,
התפשטות נפשית אין ספור פעמים, זריקות בערבים, בדיקות בימים
ותקווה אחת גדולה שהנה, הנה, אוטוטו זה קורה.... ואנחנו מצליחים.
 
עד שיום אחד זה באמת קרה. התקשרו אלי לאוטו. על הצג הופיע מספר תל אביבי וכשעניתי אמרה לי האישה מהצד השני: "שלום, מדברים מאסותא. רציתי לעדכן אותך שבדיקת הדם שלך יצאה חיובית".
צרחות של אושר בקעו מגרוני. באותו רגע רציתי לפתוח את החלונות ולשאוג: "חיובי!! חיובי!! חיובי!!"
כדי שכל כלי הרכב האחרים בכביש יהיו שותפים לידיעה המדהימה הזו.
אחרי כל כך הרבה שנים של ניסיונות, כולי בהתלהבות, בוכה וצוחקת, מתייפחת מעוצמת הידיעה ומעוצמת ההתרגשות...
מתקשרת כמובן לבעלי, לספר לו בהתלהבות גדולה על השיחה הבלתי נתפסת והבלתי נקלטת...
מה, יכל להיות שזה הצליח? שאני באמת בהריון?
רוצה להתקשר לכל משפחתי וחברי לספר להם, לצעוק לעולם: תודה, תודה, תודה!
ולרגע עולה חשש מהשיתוף. מותר בכלל כבר לשתף? הרי זו רק בדיקה ראשונה, אבל בכל זאת מרגישה צורך עז לחלוק את הידיעה המרגשת... מודה לאלוהים, מודה ליקום...מתחילה להרגיש תקווה פועמת בכל חדרי ליבי...
 
בדיקת הדופק עוברת בהצלחה, הנה עוד סימן בדרך. ואז מגיעה בדיקת השקיפות העורפית.
שלושה ימים לפני כן עשיתי אותה בקופת החולים והיא היתה תקינה, אבל כיאה לכל אמא מודאגת ואחראית, מצאתי עצמי הולכת לבדיקה נוספת, מקיפה יותר, שגם מצלמת את התינוק בטכנולוגיה המשוכללת...

התלבטנו האם לנסוע יחד, אבל שחררתי את בעלי. אי אפשר להפסיד כל כך הרבה ימי עבודה.
בכל זאת, הכל תקין וזו רק בדיקה שגרתית... נכנסתי לרופא, מאושרת כולי, נרגשת לקראת הפגישה הקרובה עם תמונת העובר, והרופא מתחיל לבדוק...
 
בודק... ובודק.... ובודק.... ובודק, וככל שהבדיקה מתמשכת אני הולכת ומחווירה.
ואז הוא אומר בעצב גדול: "אני מאוד מצטער".
ואני, שלא יכולה להכיל את דבריו, נאלמת, ולאחר כמה שניות של שוק שואלת: "מה זאת אומרת"?
והוא אומר לי: " לעובר אין דופק..."

ואני, לא מאמינה שזה קורה לי (שוב), לא מאמינה למשמע אוזני, לא מאמינה למשמע גופי....
השמיים נופלים. כאב נורא מפלח את ליבי, בכי גדול קורע את השקט ואני שבורה, יוצאת מהחדר.

עוברים להם מספר ימים שנראים כמו נצח, שבסופם אני עוברת פרוצדורה לא פשוטה להפסקת ההיריון היקר הזה. יומיים אחרי זה, עם המון כאב לב, אני שוב מוצאת את עצמי באוטו עם המון דמעות בעיניים, לא מאמינה שאני שוב צריכה להתחיל מהתחלה, להמשיך במסע המייגע, כולי בצער, ביגון ובאובדן.

ותוך כדי הבכי אני מבחינה בעוד קול שעולה מתוכי, בהתחלה בשקט אבל לאט לאט אני מרגישה כאילו עוד גינת מתיישבת לידי, אני בוכה והיא מתחילה לדבר איתי ואומרת לי: "אסור לך להישבר! את שומעת? אסור לך! יש לך כזה חזון מדהים... את חייבת להאמין בעצמך, חייבת להאמין בדרך שלך, להבין כמה שאת אמיצה... ושהחלום יתגשם בסופו של דבר. עם הרבה אמונה זה יקרה וברוך השם יש לך את בתך הקטנה בבית".
היא מדברת, ואני מרגישה איך אני מתמלאת בתקווה, איך כולי מתמלאת בכוחות חדשים ומחוזקים. נכון שאני בדרך מייגעת ובמסע כל כך מפרך, אבל יש לי את הבת שלי ואת בעלי ואת המשפחה שלי וחבריי שמחזקים אותי... ובלי משים התמלאתי בתחושה אופטימית והרבה אמונה.
 
ובעודי מדברת לעצמי ונוכחת להשפעה המדהימה שאני חווה, התחלתי לחשוב שהלוואי והייתי יכולה ליצור לעצמי איזשהו סימן, איזשהו משהו שיהיה קרוב ללבי, משהו שיכיל פיזית את החזון שלי, את מקורות האושר שלי ובדיוק כמו הרגע יזכיר לי את כל מה שיש בעולמי, יזכיר לי שעכשיו אני צריכה זמן להשקיע בעצמי.
זה לא עזב אותי. לכל מקום אליו הלכתי, המחשבה הזו הלכה איתי.
דמיינתי לעצמי מעין סמן פיזי, משהו שאוכל להכניס לתוכו חזון קטן מגולגל, חזון שיעורר בי השראה שיהיה מטען אנרגיה, מקור אופטימיות ותקווה, שיהיה צמוד אלי ויזכיר לי את מה שיש, בעיקר בשעה הקשה הזו.
כבר שנים שאני מודעת לכוחו של חזון וכוחה של הודיה, שני כלים שפעמים רבות שמעתי עליהם ועבדתי איתם
וכך הבנתי שדווקא ברגע הקשה הזה שבו הרגשתי שמשהו נלקח ממני, הם הצליחו למלא את החור הגדול שנפער בליבי.

ואז יום אחד, תוך כדי צעידה, זה קרה. פתאום התמונה היתה ברורה: שרשרת. זה מה שזה צריך להיות. שרשרת. שתשב על לבי, שאוכל לגעת בה, להרגיש אותה ולהתרגש כל פעם מחדש ממה שהכנסתי לתוכה.
יום למחרת התיישבתי לצייר את מה שראיתי בדמיוני ויצאתי למסע חיפוש אחר הדבר שיהיה הכי קרוב לשרטוט שלי.
 
רובין שארמה בספרו "הנזיר שמכר את הפרארי שלו" מספר על העקרון העתיק "כי כל דבר נוצר פעמים, פעם ראשונה בתודעה שלנו ופעם שניה במציאות" מספר חודשים לאחר מכן מצאתי עצמי לוקחת רגע בשבילי להודות על כל מה שקיים בחיי ולכתוב את חלומותי, מעין חזון אישי. ממש ישבתי ודמיינתי איך אני רואה עצמי בעוד שנה מטיילת עם עגלת תינוק כשבתי ובעלי לצידי מחייכים משמחה. וכך התחלתי לכתוב עוד ועוד חלומות שארצה להגשימם והיכן אני רואה את אותי בחמש שנים הקרובות. כשסיימתי לכתוב העברתי את עיקרי הדברים לפתק קטן, גלגלתי הכנסתי אותו לתוך תליון השרשרת החדשה שלי ותליתי את החזון על לוח לבי.

הרגשתי איך המתח יורד ובמקביל עולה תחושה של נמרצות, תחושה של ציפייה, של תשוקה להתחיל לפעול למען החלומות והחזון שלי. ואז חשבתי איזה דבר מדהים זה, ואם זה עבד בשבילי, זה יכול לעבוד למיליוני אנשים בעולם, שמפחדים לחשוף את חלומותיהם או לפעול למענם, שעסוקים במרוץ היומיומי המטורף, וגם אם להם יהיה משהו קטן שיכיל את השאיפות והתשוקות שלהם, גם הם יוכלו לגעת בו, להיזכר ולקבל כוחות מחודשים.
וככה מרגע של משבר, של לידה שלא מומשה, נולד משהו חדש ועוצמתי:
נולד MY MOMENT רגע משלי
נולד היעוד שלי – לעזור לאנשים ללכת עם החלומות שלהם. (תרתי משמע)
 
אמר פול ג. מאייר:
"כל מה שאתה מדמיין, חושק בו בלהט, מאמין בו בכנות ופועל למענו בהתלהבות, חייב בסופו של דבר להתגשם".
 
מאחלת שנת הגשמת חלומות 

*** 

גינת רוגל,
מייסדת MY MOMENT- ללכת עם החלומות שלך
מרצה ומנחת סדנאות חוויתיות
עם מתנות חזון אישי מרגשות ויוצאות דופן
052-3939433 **

קואצ'לטר לוח אירועים מיוחדיםקואצ'לטר לקריאות כתבות נוספות 
הצטרף חינם לתפוצת המגזין קואצ'לטר 

www.coachletter.co.il

 גרסה להדפסה
חזרה למעלה
שתף בפייסבוק

לכתבה זו התפרסמו 4 תגובות. הקלק כאן להוספת תגובה