‏יום שלישי ‏27 ‏יוני ‏2017

חזרה
אודות קואצינג אינטראקטיב

ברוכים הבאים ל- Coaching Interactive פורטל האימון הישראלי חשיפת עולם האימון לקהל הרחב ולמאמנים, כתבות, ראיונות, סקירת אירועים, קורסים, הכשרות למאמנים ועוד...מנטורס צ'אנל www.mentorschannel.com הוא מקור של השראה, צמיחה והעצמה. זהו המקום בו תוכלו למצוא את המנטורים המובילים בעולם אשר מציעים לכם תכניות אינטראקטיביות מודרכות אשר מבוססות על ספריהם רבי המכר. כל אחת מהתכניות בנויה כך שתעזור ותדריך אתכם ע"י למידה ותרגול החכמה של ספריהם בחייכם. המנטורים שלנו ידריכו אתכם באמצעות ליווי צמוד של סרטי וידאו ואודיאו, לקראת שינוי עצום, שינוי עליו תמיד חלמתם אך התקשתם להשיג.
את ההשראה ניתן לקבל גם באמצעות מסרונים יומיים ( SMS ) לטלפון הנייד שלכם, ממיטב המנטורים, מסרונים מעוררי השראה

כלים נוספים
* פורטל האימון הישראלי – www.coachinginteracive.co.il
פורטל המהווה חלון לעולם האימון. מקום המרכז כתבות של מיטב המאמנים מהארץ ומחול, ראיונות, סקירות של אירועים, התעדכנות בכנסים וקורסים בנושא אימון, עדכון על בתי ספר לאימון ועוד.
 
* אינדקס מאמנים אישיים – http://www.coachinginteractive.co.il/index/
 אינדקס המאגד בתוכו מאמנים מכל רחבי הארץ
האינדקס מאפשר סינון לפי תחום ההתמחות , בית הספר בו הוא למד, מקום מגורים וכד'.
כל מאמן פורס לפניכם את משנתו, את ה"אני  מאמין שלו" ומאפשר ליצור עימו קשר.
הנכם מוזמנים להכנס למאגר, לחפש את המאמן המתאים לכם. במידת הצורך הנכם יכלים לשלוח לנו מייל ונשמח לעזור
ginat@coachinginteractive.com  או בטלפון 052-9960681
 
* מגזין קואצלטר  מגזין האימון הישראלי

www.coachletter.co.il
המגזין מהווה את התשתית עבורנו ועבור קהילת המאמנים ליצור ביחד את המציאות אליה אנו שואפים, קהילה חיה, נושמת, מתקשרת ומשתפת
הוצאת המגזין נותנת ערך מוסף למאמנים ומהווה מקום מפגש לאנשים בעלי תחום עיסוק משותף. המגזין מהווה במה עבור מאמנים ובתי ספר לאימון להעלאת תכנים ודיון בנושאי האימון, ליידע את הקהילה בימי עיון, סמינרים ומפגשים, להתעדכן בכלים אימוניים נוספים ולהעשיר את ארגז הכלים. למתאמנים הוא מאפשר הצצה לעולם האימון ולערכים המנחים אותו.
המגזין הוא תוצר של עבודת צוות של מאמנים בישראל שחזונם הוא לקרב יותר ויותר לקוחות למימוש הפוטנציאל האישי שלהם, מתוך הבנה ברורה שאיחוד כוחות של מאמנים בשוק יקרב את כולנו להגשמת החזון.
ליצירת קשר בנוגע למגזין , קבלתו ופרסום מאמרים - ginat@coachinginteractive.com 
או בטלפון 052-9960681
 
***
ההחלטה להקים את Coaching Interactive נבעה מתוך אמונה שאימון צריך להיות נחלת הכלל. מכיוון שכל אדם יכול להפיק תועלת מאימון חיפשנו דרכים להגיע לקהל הרחב וליצור את המודעות למה שאימון יכול לעשות עבורו. היה לנו ברור שקהל הלקוחות שלנו נמצא בבתים, בארגונים גדולים וקטנים ושהדרך הטובה ביותר להגיע אל הקהל היא באמצעות המאמנים והאינטרנט.
הנכם מוזמנים להכנס לתוכניות האינטראקטיביות של המנטורים, לכתבות בפורטל, למגזין קואצ'לטר ולאינדקס, לקרוא, להגיב ולהיות עימנו בקשר בכל נושא.

בהצלחה בדרך הנכונה עבורכם!
צוות קואצינג אינטראקטיב - מנטורס צ'אנל
גרסה להדפסה

  • שלח לחבר

    לא התקבלו תגובות לכתבה. הקלק כאן להוספת תגובה

  • מופעל על ידי קואצ'ינג אינטראקטיב 2006
    שרת מנוהל בחברת